Слободан Радуљ, како ствари тренутно стоје, више неће бити предсједник Фудбалског клуба Борац. Наиме, Радуљ је у разговору за Спортски портал Борац истакао како је обавијестио градоначелника Бањалуке о својој одлуци како жели да напусти функцију првог човјека Великана из Платонове.
– Данас сам о својој одлуци обавијестио и господина Гаврановића да желим да се повучем са функције предсједника Борца. 18. јула на сједници Скупштине клуба моја оставка би требало да буде усвојена, а искрено се надам да ће Борац тог дана добити и новог предсједника – истакао је Радуљ.
Иначе, сједница Скупштине биће одржана на Градском стадиону са почетком у 13 часова.
(борац-спорт)
Related Topics



















