Одмах по окончању прозивке фудбалера, на Градском стадиону одржан је и први тренинг, који је водио тренер пионира Марко Максимовић. Шеф стручног штаба Драган Јовић тренинг је посматрао из свечане ложе, у друштву предсједника Слободана Радуља, директора Момчила Савичића и спортског директора Бранислава Крунића.
Related Topics



















