Ведран Кантар четврти је фудбалер који је у овом прелазном року напустио редове Великана из Платонове. 28-годишњи Приједорчанин потписао је уговор са мостарским Зрињским, те се тако придружио Младену Зељковићу, Адмиру Рашчићу и Немањи Билбији који су раније напустили наш клуб.
Овоме додајмо и да ће данас у 16 часова одржати сједница Управног одбора клуба, на којој ће се поново расправљати о актуелној ситуацији у клубу из Платонове улице.
Related Topics



















