У четвртак на Градском стадиону, са почетком у 17 часова, биће одржана ванредна сједница Управног одбора Фудбалског клуба Борац, на којој ће једина тачка дневног реда бити актуелна ситуација у клубу. Како смо незванично сазнали, на сједницу ће бити позвани и представници Града и Владе Републике Српске, а све у циљу налажења рјешења за излазак из тешке материјалне ситуације.
Протеклих дана поједини медији објавили су како су Адмир Рашчић и Ведран Кантар затражили исписнице из нашег клуба. Према информацијама које смо данас добили, њих двојица ће сачекати сједницу УО и уколико се након ње буде назирало неко повољно рјешење за тренутно стање, врло је могуће да и сљедеће сезоне буду Борчеви чланови.
Related Topics



















