Фудбалери бањалучког Борца и бијељинског Радника вечерас на Градском стадиону у Бањалуци, са почетком у 20:50 часова, играју реванш утакмицу 20. финала Купа Републике Српске. У првој утакмици, одиграној у четвртак у Бијељини, тријумфовао је Борац резултатом 0:1, а једини гол постигао је Јоцо Стокић. Иначе, Борац вечерас има прилику да дође до шестог трофеја у овом такмичењу, а Радник до другог.
Related Topics



















