Јуче је у Трофејној сали одржана сједница Управног одбора Фудбалског клуба Борац, на којој је одлучено да ће нови директор нашег клуба бити Момчило Савичић, власник бањалучке Творнице опекарских производа. Савичић је на директорском мјесту наслиједио Радмила Шиповца, а овај посао у наредних шест мјесеци радиће волонтерски. Како нам је потврђено након сједнице УО, спортски директор Борца биће изабран на сљедећој сједници, која ће се одржати наредне сриједе.
Related Topics



















