Након низа лоших вијести које су пристизале у протеклим седмицама, данас је стигло и пар ведријих информација. Наиме, данас је ресорно министарство донијело одлуку о репрограмима дуговања због којих је блокиран рачун Фудбалског клуба Борац и који су препрека за добијање лиценце за наступ у европским такмичењима, што се, прије свега, односи на блокаду од стране Школе фудбала Џаја, као и дуговања према Јосифу Пелцу и Милану Вукељи. Самим тим, рачун Борца данас је одблокиран, те тако и даље постоји шанса да наш клуб стекне услове за добијање евро-лиценце.
Међутим, упркос горе наведеним информацијама, спортска јавност Бањалуке, навијачи, симпатизери Борца, али и обични грађани, не крију своје разочарање и огорчење стањем у којем се бањалучки Великан налази. Ствари су се најзад покренуле са мртве тачке, али то је само кап у мору проблема који потресају нашу светињу. Овоме још додајмо и да је коначно познат термин Изборне скупштине, у коју су упрте очи свих којима је црвено-плава боја у срцу. Скупштина, на којој би требало да буде изабран нови Управни одбор, одржаће се 2. априла са почетком у 14 часова.



















