У пријатељској утакмици одиграној јуче на Омладинском стадиону у Београду бањалучки Борац поражен је од домаћег ОФК-а резултатом 2:0. Вођство „романтичарима“ донио је Саша Здјелар након соло-акције и украдене лопте на средини терена у 12. минуту, док је коначан резултат поставио Владимир Туфегџић 11 минута прије краја – након продора Петра Грбића по лијевој страни и асистенције, нападач Београђана нашао се сам испред Козића и постигао други гол за свој тим.
Подсјетимо, Борац је у овој утакмици био ослабљен неиграњем Вулета Тривуновића, Бориса Распудића, Далибора Теиновића, Срђана Граховца и Асмира Авдукића.
ОФК БЕОГРАД – БОРАЦ 2:0 (1:0)
стријелци: 1:0 Здјелар (12.), 2:0 Туфегџић (79.), стадион: Омладински, гледалаца: 300, судија: Дејан Филиповић (Београд).
ОФК БЕОГРАД: Лукач, Голубовић, Гашић, Аџић, Васиљевић, Николић, Јешић, Здјелар, Шкрбић, Ивановић, Батиоха. Још су играли: Чупић, Рустемовић, Павловић, Тривуновић, Мијић, Грбић, Туфегџић, Пуношевац.
БОРАЦ: Марчетић, Зељковић, Жарић, Рунић, Васиљевић, Грујић, Малетић, Радуловић, Билбија, Стокић, Кантар. Још су играли: Козић, Ступар, Жижовић, Рашчић, Субић, Си. Дујаковић, Ст. Дујаковић, Кондић.



















