Фудбалски клуб Борац вечерас је добио ново појачање за наредну полусезону. Наиме, у наредних шест мјесеци црвено-плави дрес носиће нападач Немања Билбија! Наиме, како је за наш портал прије неколико минута потврдио директор Борца Радмило Шиповац, постигнут је договор са челним људима Војводине, те ће Билбија до краја текуће сезоне додатно појачати Борчеву нападачку линију, коју већ чине Јоцо Стокић, Петар Кунић и новајлија Адмир Рашчић.
(борац-спорт)
Related Topics



















