Бањалучки Борац данас је званично договорио сарадњу са новим нападачем. У питању је 31-годишњи Адмир Рашчић, који ће у наредне двије и по године носити црвено-плави дрес. Како је за наш портал потврдио спортски директор Борца Дарко Љубојевић, званично потписивање уговора биће обављено у понедјељак, када ће се Рашчић прикључити тренинзима Борца.
Адмир Рашчић је сениорску каријеру почео у Жељезничару, а потом је наступао за Белу Крајину, Сарајево, Сандефјорд, Олимпик и Нови Пазар.
Related Topics



















