Након убједљивог тријумфа над Рударом (4:0) у прошлом колу, фудбалере Борца данас очекује гостовање у Орашју екипи Градине, која се тренутно налази на посљедњем мјесту на табели са само 3 бода и још увијек, уз Радник из Бијељине, није осјетила сласт побједе у овој сезони.
У прва два кола тим из Сребреника уписао је два домаћа ремија: са ГОШК-ом (1:1) и Олимпиком (1:1), да би потом нанизали три пораза: Сарајево (3:0), Вележ (1:3) и Леотар (3:0), потом су поново одиграли неријешено на домаћем терену – било је 2:2 против Широког Бријега, а у протеклом колу поражени су на „Пироти“ резултатом 2:0. Са друге стране, наш тим на ово гостовање путује охрабрен резултатима из посљедња два кола, када су уз веома добру игру ремизирали са Челиком (1:1) и, како већ рекосмо, убједљиво савладали Приједорчане.



















