Фудбалери бањалучког Борца поражени су у првој контролној утакмици коју су одиграли на припремама у словеначком граду Словењ Градец. Успјешнија од нашег тима била је екипа Славен Белупа, која је тријумфовала резултатом 2:1. Једини погодак за Борац постигао је Славиша Дугић.
Иако је Борац у првих петнаест минута створио четири одличне прилике за постизање гола, од чега три није искористио управо Дугић, тим из Копривнице је крајем првог полувремена постигао два гола, а једини гол за „црвено-плаве“, како рекосмо, постигао је Дугић у 77. минуту.
У сриједу фудбалери Борца играју нову контролну утакмицу; ривал је румунски прволигаш, Брашов.
(борац-спорт)
Related Topics



















