Куглице су одлучиле: Великан из Платонове, у првом претколу Лиге Европе, играће против Челика из Никшића! Прва утакмица између момака у црвено-плавим дресовима и актуелног освајача црногорског Купа, за којег наступа и бивши играч Борца Љубиша Вукеља, одиграће се 5. јула на бањалучком Градском стадиону. За неколико минута почеће и жријеб парова другог преткола…
– Добили смо врло незгодног ривала, који је мени добро познат. О њиховим квалитетима не треба трошити ријечи јер су суверено освојили прво мјесто у друголигашкој конкуренцији и уз то остварили највећи успјех у историји клуба освојивши Куп Црне Горе. Имају неколицину одличних фудбалера, али ми се не предајемо и сматрам да смо у двије утакмице ближи пласману у наредну рунду такмичења. Драго ми је што први меч 5. јула играмо пред нашим навијачима, што нам даје могућност да забиљежимо повољкан резултат уочи реванша који је на програму 12. јула. На руку нам је ишла и чињеница да смо избјегли „далеко“ гостовање, а надам се подршци наших навијача и у реваншу – изјавио је након жријеба шеф стручног штаба Борца Славиша Божичић.



















