Жалба Борца на казну од шест утакмица без присуства публике ипак није уродила плодом. Директор бањалучког премијерлигаша Радмило Шиповац данас је боравио у Сарајеву на састанку на којем се одлучивало о казни коју Борац одрађује због инцидента на реванш утакмици полуфинала Купа против сарајевског Жељезничара, међутим, Шиповац је за борац-спорт потврдио да казна остаје на снази, па ће Борац ипак до краја сезоне своје домаће утакмице играти пред празним трибинама. Овоме додајмо и да ће се дерби утакмица 23. кола Премијер лиге између Жељезничара и Борца играти у суботу од 19:45, уз директан ТВ пренос.
Related Topics



















