Нападач Борца Немања Билбија због лома подлактице морао је у суботу, у дербију против Широког Бријега, да напусти игру већ у 23. минуту утакмице. Ипак, према најавама које стижу из редова „црвено-плавих“, Билбијина повреда је лакше природе, па би првотимац Бањалучана могао да се стави на располагање стручном штабу већ за реванш утакмицу полуфинала Купа против сарајевског Жељезничара, која се игра 4. априла.
Related Topics



















