Славиша Божичић нови је шеф стручног штаба Фудбалског клуба Борац. Божичић, који је са доста успјеха предводио, између осталог, Модрича Максиму и Борац из Шамца, биће тако трећи тренер који је ове сезоне предводио Борац са клупе, а представљен је данас на прес-конференцији, на којој су још присуствовали и директор Радмило Шиповац, те спортски директор Дарко Љубојевић.
Related Topics



















