Фудбалери бањалучког Борца данас (15 часова) на Градском стадиону играју прву утакмицу полуфинала Купа Републике Српске. Противник изабраницима Славише Божичића биће тим Слободе из Новог Града, који се, десет кола прије краја Прве лиге Републике Српске, налази на претпосљедњем мјесту са 16 освојених бодова и, према садашњем стању на табели, од сљедеће сезоне наступаће у нижем рангу такмичења. Према томе, у овој утакмици Божичић ће прилику дати „резервистима“, међутим и поред тога, Борац је велики фаворит у данашњем дуелу и све осим сигурне побједе нашег тима представљало би велико изненађење.
Related Topics



















