Фудбалери бањалучког Борца обавили су данас први тренинг на припремама у Међугорју, али су били принуђени да тренирају у балону пошто је у овом граду пало нових 15 центиметара снијега. Према информацијама које нам стижу из табора Борца, домаћини се труде да очисте нови снијег са терена са вјештачком травом, међутим велико је питање да ли ће га оспособити до наредног тренинга „црвено-плавих“.
Овоме додајмо и информацију да је уговор са Борцем и то на шест мјесеци са могућношћу продужења потписао Бојан Мацановић, који је јуче отпутовао са Бањалучанима на други дио припрема.
(борац-спорт)
Related Topics



















