Фудбалери Борца сутра путују на други дио припрема у Међугорје гдје ће остати двије седмице и одиграти 7-8 контролних утакмица.
– Терени у Међугорју су очишћени и нема сумње да ћемо имати праве услове за рад. Од припремних утакмица за сада су договорени сусрети са Олимпиком (15. фебруара), три дана касније са мађарским Печухом и 20. фебруара са Сарајевом. У Међугорју борави велики број екипа и можда већ за викенд одиграмо утакмицу са Младости из Гацка или Хрватским драговољцем. Жеља нам је да одиграмо утакмицу дан за даном како би сви фудбалери имали подједнаку минутажу. На пут крећу сви они који су били и у Бањи Врућици, а једина промјена је Лучић који је стигао у међувремену, те Сакан који је отишао у Рад. Екипи ћемо прикључити и два-три играча из омладинског погона – рекао је шеф стручног штаба Бањалучана Велимир Стојнић.
(Фокус)



















