Перица Иветић, доскорашњи фудбалер мостарског Вележа, потписао је јуче у Трофејној сали на Градском стадиону двогодишњи уговор са бањалучким Борцем. Иветић је тако постао пето појачање актуелног шампиона у овом прелазном року, након што су у Борац стигли Огњен Радуловић, Младен Жижовић, Леонид Ћорић и Немања Билбија.
Related Topics



















