Футсал

Борац поражен у Бијељини: Лош почетак преломио меч

Футсалери Борца поражени су на гостовању Раднику резултатом 2:1 у мечу трећег кола Премијер лиге БиХ.

Био је то други пораз наших играча у новој лигашкој сезони, па су тако и даље на једном боду, освојеном на гостовању екипи Жељезнице из Трнова (0:0) у првом колу.

Веома лоше је за Борац почео меч у дворани Гимназије ”Филип Вишњић” у Бијељини. Вахид Мркаљевић је погодио црвено-плаву мрежу у 1. и 4. минуту, што је на крају било и пресудно за коначан исход. До краја меча је још само Душан Галић успио да поентира (17. минут) али тек толико да ублажи пораз.

У наредној рунди Борац ће пред домаћом публиком одмјерити снаге са Херцеговином из Широког Бријега, браниоцем шампионске титуле.

РАДНИК – БОРАЦ 2:1

стријелци: 1:0 Мркаљевић (1.), 2:0 Мркаљевић (4.), 2:1 Галић (17.), дворана: Гимназије ”Филип Вишњић” у Бијељини, гледалаца: 150, први судија: Душан Берак (Требиње), други судија: Мирза Зубић (Високо), трећи судија: Фарик Кечо (Сарајево), жути картони: – .

РАДНИК: Сеад Бећировић, Миљан Оџаклић, Вахид Мркаљевић, Филип Благојевић, Стефан Ракић. Клупа: Љубиша Максимовић, Мирослав Миљковић, Филип Јовановић, Денис Исановић, Михаило Трифковић, Павле Радић, Раде Мојић, Амар Мемишевић. Тренер: Здравко Вујић.

БОРАЦ: Зоран Станивуковић, Душан Галић, Стефан Савић, Емилко Јанковић, Лука Миздрак. Клупа: Александар Радуловић, Гојко Плавшић, Игор Мирковић, Раден Ћоћкало. Тренер: Борис Станковић.