Кадети 9/9, пионири ремизирали али поново сачували мрежу

Девето коло – девета побједа кадета Борца!

Тим Игора Мирковића је резултатом 0:5 дошао до тријумфа над Радником у Бијељини, а голеада је почела у 25. минуту, осмим овосезонским голом Вукашина Гостимировића.

У посљедњем минуту првог полувремена предност је увећао Ђорђе Станимировић, док је послије пет минута наставка Матеј Декет постигао свој 13. гол од старта сезоне.

Четрнаести је стигао у провм минуту надокнаде, а између два његова гола стигао је да поентира и Стефан Богојевић (77.).

Пионири први пут у сезони нису успјели да побиједе, али су девети пут у исто толико утакмица сачували мрежу!

У десетој рунди, сљедећег викенда, наши тимови гостоваће Жељезничару.

ПИОНИРИ

РАДНИК – БОРАЦ 0:0

стадион: Градски стадион у Бијељини, гледалаца: 60, судија: Војислав Вуковић (Брчко), жути картони: Јефтић, тренер Капикул (Радник).

РАДНИК: Лука Јефтић, Урош Цигановић, Немања Самарџић, Дамјан Миладиновић, Вук Ђурић (од 60. минута Василије Петровић), Санел Делић (од 68. минута Милан Чобић), Вељко Тешић, Јовица Остојић (од 50. минута Бране Гајић), Саша Марковић, Александар Симић, Давид Вркеш. Тренер: Далибор Капикул.

БОРАЦ: Ђорђе Барош, Коста Барош (од 55. минута Лазар Сеизовић), Андреј Ђурић (од 36. минута Петар Шкељић), Андреј Вучковац, Светозар Милијевић, Никола Ињац, Милош Бајић, Лазар Максимовић (од 43. минута Лазар Мишановић), Јован Тривуновић, Иван Јанковић (од 36. минута Матија Стојисављевић), Иван Васиљевић. Тренер: Асмир Авдукић.

КАДЕТИ

РАДНИК – БОРАЦ 0:5

стријелци: 0:1 Гостимировић (25.), 0:2 Станимировић (45.), 0:3 Декет (50.), 0:4 Богојевић (77.), 0:5 Декет (90+1.), стадион: Градски стадион у Бијељини, гледалаца: 80, судија: Дарко Геџић (Брчко), жути картони: Стајић, Цетић, тренер Лукић (Радник), Ћусо (Борац).

РАДНИК: Михајло Лукић, Стефан Крстић (од 72. минута Филип Јовић), Саша Дугоњић, Мирко Вуковић, Стефан Шешлија, Симон Стајић (од 83. минута Виктор Јовановић), Филип Васиљевић, Андреј Малић, Стефан Богдановић (од 30. минута Ненад Гајић), Матеј Цетић, Андрија Малетић. Тренер: Јовица Лукић.

БОРАЦ: Симон Рачић, Никола Антешевић (од 63. минута Милош Балаћ), Стефан Вишекруна, Павле Ћусо, Матеј Декет, Стефан Богојевић (од 83. минута Никола Тешић), Вукашин Гостимировић (од 83. минута Милош Лазић), Кристијан Зечевић (од 75. минута Павле Поповић), Драган Предојевић, Ђорђе Станимировић (од 63. минута Сергеј Марјановић), Сергеј Мишић (од 46. минута Огњен Вукелић). Тренер: Игор Мирковић.