Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /var/www/borac-sport/htdocs/wp-content/plugins/file-manager-advanced/constants.php on line 13

Notice: Use of undefined constant FMA_OPERATIONS - assumed 'FMA_OPERATIONS' in /var/www/borac-sport/htdocs/wp-content/plugins/file-manager-advanced/file_manager_advanced.php on line 38
Још један тријумф до титуле! Борац надиграо Босну у ”Борику”, за трофеј има четири меч-лопте – borac-sport.com

Још само једна побједа дијели рукометаше Борца од титуле!

Црвено-плави су ове сриједе у дворани Борик, у мечу 26. кола Премијер лиге БиХ, тријумфовали над височком Босном резултатом 32:26, те ће имати четири меч-лопте да врате титулу у Бањалуку.

До краја сезоне тим Мирка Микића ће гостовати Маглају, угостити Грачаницу, бити гост Коњуха, те у посљедњој рунди дочекати Слободу.

У првој половини првог полувремена наш тим никако није успијевао да ухвати прави ритам. Чак четири пута је Борац погодио оквир гола Височака у првих 10 минута, али све је изгледало лакше од оног тренутка кад се први пут стигло до вођства…

Догодило се то у 20. минуту, за 10:9, након Босниних 7:8, а потом је серија продужена до краја првог дијела, за плус четири – 15:11.

У наставку – без већих проблема.

Двадесетак минута прије краја, било је максималних плус шест (22:16), те је већ тад било јасно да ће Борац доћи у ситуацију да му је у преостале четири рунде потребан још само један тријумф да по шести пут постане првак БиХ.

Највише погодака за наш тим у овом дуелу, седам, постигао је Владо Драганић, Милош Њежић се зауставио на шест, а Лука Перић на пет голова.