Пионири и кадети тријумфално кроз Бијељину

Убједљиве побједе уписали су пионири и кадети Борца у дуелима са Радником у седмом колу Премијер лиге БиХ.

Пионири су тријумфовали резултатом 0:4, уз два гола Вука Ћорића, док је кадетска селекција забиљежила побједу резултатом 0:3.

Послије шест утакмица, пионири су трећи са 14 бодова, док су кадети првопласирани са максималних 18.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће угостити Слободу, док ће 1. септембра у заосталим утакмицама гостовати Зрињском.

РАДНИК – БОРАЦ 0:4

стријелци: 0:1 Ћорић (47.), 0:2 Ћорић (48.), 0:3 Џевахирић (52.), 0:4 Ђудуровић (67.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 100, судија: Бојан Митровић (Бијељина), жути картони: Перковић (Радник).

РАДНИК: Тукић, Бенцун, Панџић, Милановић (од 53. минута Перковић), Ћосић, Милетић, Пантић, Јовановић (од 65. минута Новаковић), М. Станојловић (од 48. минута Ђелмо), Савић (од 65. минута Јосиповић), Ракић (од 65. минута С. Станојловић). Тренер: Далибор Капикул.

БОРАЦ: Јуркас, Мишић (од 65. минута Кнежевић), Балаћ (од 63. минута Вишекруна), Терзић, Максимовић, Благојевић, Мићић, Ћорић (од 65. минута Врсајковић), Џевахирић, Поповић (од 55. минута Ђудуровић), Јовановић (од 63. минута Богојевић). Тренер: Милан Озрен.

РАДНИК – БОРАЦ 0:3

стријелци: 0:1 Макарић (42.), 0:2 Богданић (59.), 0:3 Бурњаковић (81.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 100, судија: Дражен Марић (Бијељина), жути картони: Рендић, Делкић (Борац).

РАДНИК: Тодоровић, Суљић, Радовановић, Илић, Лошић, Лукић, Васић, Филиповић (од 46. минута Мићевић), Крстић, Мићић, Поповић (од 50. минута Торомановић). Тренер: Огњен Суботић.

БОРАЦ: Берендика, Рендић (од 85. минута Пеуља), Врањеш, Макарић, Делкић, Плавшић (од 83. минута Стојичић), Сарић, Богданић (од 77. минута Јанковић), Самарџија (од 82. минута Ковачевић), Дивљак (од 68. минута Марчетић), Бурњаковић. Тренер: Предраг Мајкић.