Мечеви 17. кола фудбалске Премијер лиге, који су били планирани за предстојећи викенд, одгођени су за 14. и 15. март, саопштено је из Фудбалског савеза БиХ. На тај начин се сва кола пролонгирају за седам дана, па ће се тако посљедње, 30. коло, које је првобитно било планирано за 23. мај, одиграти 30. маја. Такође, из Савеза је саопштено да се прве утакмице четвртфинала Купа играју у планираном термину, односно 11. марта.
(борац-спорт)
Related Topics



















