Борац у претпосљедњој домаћој утакмици дочекује Подриње

Фудбалери Борца до одласка на краткотрајну паузу између двије сезоне дијеле још три утакмице, а први наредни ривал (субота у 17:00, Градски стадион), биће екипа Подриња из Јање.

С обзиром да је још 11. маја клуб из Платонове улице и математички обезбиједио освајање титуле и повратак у Премијер лигу БиХ, шеф стручног штаба Дарко Војводић прилику је у претходне двије утакмице пружио шансу играчима са мањом минутажом, похваливши њихов учинак у мечу са Козаром (2:2).

У дуелу са Козаром освојили смо један бод, међутим морам да кажем да смо пружили веома добру партију. Прилику сам пружио играчима са мањом минутажом који су оправдали моје повјерење. Посебно бих похвалио Милана Шикањића, који се развија у правом смјеру и који у будућности сигурно може да нам помогне, као и Бојана Батара. Знајући да сезона завршава 8. јуна, а да припреме за елитни ранг крећу четири дана касније, неки играчи су већ на одмору, а поједине ћу пустити послије овог меча – рекао је Војводић приликом обраћања представницима медија у најави утакмице са Подрињем.

Млади нападач Милан Шикањић је на претходне двије утакмице уписао у листу стријелаца: прво је против Слоге из Горњег Црњелова постигао побједоносни погодак (2:1), док је потом поентирао и у мечу са Козаром за 1:2 на семафору, али нажалост тај погодак није био довољан да Борац у Бањалуку понесе сва три бода.

Послије утакмице у Градишци, играмо пред нашим навијачима против Подриња из Јање, које је веома добра екипа. Сигурно је да ћемo ићи на побједу јер се то од Борца увијек очекује – истакао је Шикањић.