Војводић незадовољан након Текстилца: Тренирали бисмо одмах након утакмице да је остало 1:1

Шеф стручног штаба Борца Дарко Војводић изразио је, на синоћњој конференцији за новинаре, незадовољство коју су његови изабраници приказали у дуелу са Текстилцем у оквиру другог кола Прве лиге Републике Српске, који је завршен побједом црвено-плавих резултатом 2:1. Гол одлуке постигао је у 85. минуту везиста Владан Даниловић на асистенцију стријелца првог гола Милоша Жеравице.

У другом полувремену сам ризиковао са тактичком поставком, с обзиром да смо заостајали резултатски за гостима. Даниловић је више помјерен као одбрани и штоперским позицијама, док је Жеравица помакнут далеко више напријед према противничком голу. Морам да кажем да нисам задовољан, будите сигурни да бих поново одржао тренинг касно увече да је остало 1:1. Искрен да будем, нисмо заслужено побиједили, реми је био најреалнији исход. Уплаћена је и плата у данима прије утакмице, доказ је то да се клуб диже, па су сви услови били испуњени да се прикаже добра партија, али није било тако. Ако се клуб у цјелини диже, онда морамо и ми то да пратимо, а не да останемо на истом нивоу – рекао је Војводић на почетку свог синоћњег обраћања медијима.

У наредном колу Борац ће гостовати у Јањи екипи Подриња, која је у прва два кола уписала по побједу и пораз. Сликовито је Војводић дочарао шта у том окршају очекује од својих играча.

Утакмица у Јањи ће показати да ли ови играчи имају м…а или не. Испред нас је дуел са изузетно агресивном екипом, а нас чим неко притисне, нема нас нигдје. Меч са Подрињем ће показати да ли екипа има карактер који од њих тражим – истакао је Војводић.