Висок пораз кадета од Радника

Кадетска селекција Борца поражена је јуче у Бијељини од екипе Радника резултатом 3:0. Играчима које са тренерске клупе предводи Драган Бенић јучерашњи пораз у Бијељини је други у посљедња два кола, с обзиром да су прије првенствене паузе изгубили од Ширког Бријега (0:1), те су након 8 утакмица пали на седмо мјесто премијерлигашке табеле са 13 бодова.

Сва три гола Бијељинци су постигли у првом полувремену, односно у периоду од 10. до 30. минута. Прво је из једанаестерца прецизан био Данијел Јовић, потом је у 26. минуту Аљоша Митровић поентирао за 2:0, а убрзо након тога постигао и свој други гол на утакмици за, испоставило се касније, коначних 3:0.

У деветом колу Борац ће угостити екипу Крупе, која држи осму позицију са бодом мање од нашег тима.

РАДНИК – БОРАЦ 3:0 (3:0)

стријелци: 1:0 Јовић (пенал, 10.), 2:0 Митровић (26.), 3:0 Митровић (30.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 80, судија: Младен Мирић (Бијељина), жути картони: Оџаклић, Митровић, Никић (Радник), Бобић (Борац).

РАДНИК: Симић, Зупур, Јовић, Никић, Ристановић (од 48. минута Савић), Оџаклић (од 74. минута Малетић), Цвијетић, Симић (од 64. минута Новак), Васиљевић (од 76. минута Матовић), Дујковић, Митровић (од 71. минута Трифковић). Тренер: Јовица Лукић.

БОРАЦ: Бадић, Јовић (од 32. минута Живковић), Кујунџић, Милојевић, Арсић, Рогић (од 32. минута Божић), Бобић, Вуковић (од 56. минута Солдат), Грубор (од 32. минута Стојичић), Боснић, Божичковић (од 72. минута Кукавица). Тренер: Драган Бенић.