Веселиновић: Погодак плод квалитетног колектива

Фудбалери Борца савладали су јуче екипу ГОШК-а резултатом 0:1 на стадиону Перица Павловић у Габели и након два одиграна кола заузимају лидерску позицију са максималних шест бодова, без иједног примљеног гола. Тренутак одлуке десио се у 30. минуту, када је на центаршут Уроша Мирковића са десне стране одлично одреаговао Младен Веселиновић и ударцем главом матирао бившег чувара мреже Борца Далибора Козића.

Утакмица против ГОШК-а била је изузетно захтјевна. Вријеме за игру било је изузетно тешко, температура ваздуха је износила преко 40 степени, међутим најважније је да смо у Бањалуку донијели три бода са овог гостовања. Гол који сам постигао плод је колектива јер квалитетан колектив увијек у први план избаци неког појединца. Јуче сам то био ја, наредни пут ће бити неко други, али је једино важно да побјеђујемо – рекао је Младен Веселиновић у разговору за наш портал.

У недјељу, 6. августа, од 20 часова Борац ће на Градском стадиону угостити екипу Младости из Добоја код Какња, која је, као и наш тим, у првих 180 минута освојила шест бодова.

У питању је врло квалитетна екипа. Младост је уписала двије побједе као и ми и сигурно је да ће у Бањалуку доћи веома мотивисани. Тренер Едис Мулалић је такође познат као велики мотиватор. Неће нам бити лако, али ући ћемо у меч максимално спремни – навео је Веселиновић.