Васо Вуковић пресудио Мостарцима

Кадетска селекција Фудбалског клуба Борац савладала је екипу Зрињског у Мостару резултатом 0:2 и комплетирала успјешан дан млађих селекција, с обзиром да су, како смо јуче писали, пионири надиграли Мостарце резултатом 0:3.

Јунак утакмице кадета два клуба био је Борчев нападач Васо Вуковић, који је постигао оба гола. Домаћег голмана Марка Милетића два пута је матирао у првом полувремену; десило се то први пут у 13. минуту, а други 19 минута касније.

Након 21 одигране утакмице изабраници Драгана Бенића заузимају пето мјесто на табели са 38 бодова, а у сриједу ће, у заосталој утакмици 21. кола, угостити екипу тузланске Слободе.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 0:2 (0:2)

стријелци: 0:1 Вуковић (13.), 0:2 Вуковић (32.), стадион: Под Бијелим бријегом, гледалаца: 50, судија: Антони Бандић (Груде), жути картони: Латиновић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Милетић, М. Крешић (од 41. минута И. Крешић), Бошњак, Шута, Кнежевић, Јозић, Станић, Милићевић (од 41. минута Гргић), Шилић (од 41. минута Бошковић), Рамљак (од 59. минута Шкембић), Михаљ (од 41. минута Билалагић). Тренер: Тео Крешић.

БОРАЦ: Гашић, Кујунџић, Милојевић, Орашанин, Латиновић, Амиџић, Бобић (од 71. минута Рогић), Вуковић (од 69. минута Божичковић), Вујмиловић (од 78. минута Гајић), Стојичић (од 76. минута Божић), Јовић (од 63. минута Живковић). Тренер: Драган Бенић.