Рукометаши надиграли Босну у Сарајеву

Рукометаши Борца савладали су протеклог викенда екипу сарајевске Босне резултатом 24:29 у утакмици 11. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Црвено-плави су на одмор између два полувремена отишли при предности од шест голова (11:17), а Босна је запријетила серијом 4:1 на старту наставка и преполовила заостатак (15:18). Ипак, у наредним минутима домаћи рукометаши су направили неколико грешака у фази напада, што је Борац зналачки искористио, 12 минута до краја стигао до предности од пет голова (19:24) и рутински привео меч крају.

Најефикаснији појединац у дресу Борца био је Владан Ђурђевић са 10 голова, док је Дејан Унчанин постигао 9.

У посљедњој домаћој утакмици у полусезони Борац ће у суботу са почетком у 18 часова угостити екипу Горажда.

(борац-спорт, фото: sport1.ba)