Пратите нас

Ватерполо

Распоред одигравања утакмица 2. Борац купа

Ватерполо клуб Борац од сутра до недјеље организује 2. Борац куп, на којем ће учествовати 16 екипа из 8 европских земаља. Екипе су подијељене у 4 групе, прва два дана играће се мечеви групне фазе, док су за недјељу заказане утакмице за пласман.

Утакмице ће се играти на 2 терена Градског олимпијског базена, а доносимо Вам комплетан распоред одигравања утакмица 2. Борац купа.

ГРУПЕ

Група А: Борац 1, Слобода, Barracudas Nürnberg, Лошињ

Група Б: Спартак Прозивка, Слован Љубљана, Vattenpolo Akademin, ПВК Бечеј

Група Ц: Раднички, Триглав Крањ, Младост (Панчево), Опатија

Група Д: јуниорска репрезентација Украјине, Наис, Бијела, Борац 2

РАСПОРЕД УТАКМИЦА

26.10.2018.

17:00 Борац 1 – Слобода (терен 1), Спартак Прозивка – Слован Љубљана (терен 2)

18:00 Раднички – Триглав Крањ (терен 1), Украјина – Наис (терен 2)

19:00 Barracudas Nürnberg – Лошињ (терен 1), Vattenpolo Akademin – ПВК Бечеј (терен 2)

20:00 Младост Панчево – Опатија (терен 1), Бијела – Борац 2 (терен 2)

27.10.2018.

9:30 Борац 1 – Barracudas Nürnberg (терен 1), Спартак Прозивка – Vattenpolo Akademin (терен 2)

10:30 Раднички – Младост Панчево (терен 1), Украјина – Бијела (терен 2)

11:30 Слобода – Лошињ (терен 1), Слован Љубљана – ПВК Бечеј (терен 2)

12:30 Триглав Крањ – Опатија (терен 1), Наис – Борац 2 (терен 2)

15:00 Пријем представника клубова у Градској управи Бања Лука

16:00 Свечани дефиле учесника и отварање турнира

16:30 Лошињ – Борац 1 (терен 1), ПВК Бечеј – Спартак Прозивка (терен 2)

17:30 Опатија – Раднички (терен 1), Борац 2 – Украјина (терен 2)

18:30 Barracudas Nürnberg – Слобода (терен 1), Vattenpolo Akademin – Слован Љубљана (терен 2)

19:30 Младост Панчево – Триглав Крањ (терен 1), Бијела – Наис (терен 2)

28.10.2018.

8:30 Разигравање за пласман од 13. до 16. мјеста: 4А – 4Б (терен 1), 4Ц – 4Д (терен 2)

9:30 Разигравање за пласман од 9. до 12. мјеста: 3А – 3Б (терен 1), 3Ц – 3Д (терен 2)

10:30 Разигравање за пласман од 5. до 8. мјеста: 2А – 2Б (терен 1), 2Ц – 2Д (терен 2)

11:30 Полуфинале: 1А – 1Б (терен 1), 1Ц – 1Д (терен 2)

12:30 Утакмица за 15. мјесто: поражени из утакмица 4А – 4Б и 4Ц – 4Д (терен 1), утакмица за 13. мјесто: побједници из утакмица 4А – 4Б и 4Ц – 4Д (терен 2)

13:30 Утакмица за 11. мјесто: поражени из утакмица 3А – 3Б и 3Ц – 3Д (терен 1), утакмица за 9. мјесто: побједници уз утакмица 3А – 3Б и 3Ц – 3Д (терен 2)

14:30 Утакмица за 7. мјесто: поражени из утакмица 2А – 2Б и 2Ц – 2Д (терен 1), утакмица за 5. мјесто: побједници из утакмица 2А – 2Б и 2Ц – 2Д (терен 2)

16:00 Утакмица за треће мјесто: поражени из утакмица 1А – 1Б и 1Ц – 1Д (официјални терен)

17:00 Финале: побједници из утакмица 1А – 1Б и 1Ц – 1Д (официјални терен)

18:00 Додјела медаља и признања и свечана церемонија затварања турнира

(борац-спорт, фото: борац-спорт)

Сљедеће утакмице

 

Рудар

Лига Републике Српске

17.11.2018.

13:00

Борац

 

Вогошћа

Challenge Cup

17.11.2018.

17:00

Борац

 

Лијевче

Друга лига Републике Српске

17.11.2018.

16:00

СКК Борац 1947

 

Радник

Премијер лига

17.11.2018.

18:00

Борац m:tel




Више из Ватерполо