Пораз кадета у Широком Бријегу

Кадетска селекција Фудбалског клуба Борац имала је бод у џепу на гостовању Широком Бријегу само два минута до краја утакмице, али се, нажалост, у Бањалуку вратила поражена. Црвено-плава одбрана, наиме, поклекла је у 78. минуту када је чувара мреже нашег тима Ђорђа Вуковића матирао резервиста домаћег састава Стипе Токић.

Јесењу полусезону кадети Борца, као и пионири, завршавају на трећем мјесту на табели.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 1:0 (0:0)

стријелац: 1:0 Токић (78.), стадион: СЦ Муса – Карачић, гледалаца: 30, судија: Фрањо Јелић (Широки Бријег), жути картони: Ласић (Широки Бријег), Латиновић, Вуковић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Зовко, Бркић, Лукић (од 57. минута Токић), Анић (од 64. минута Зовко), Ласић, Билобрк, Тадић (од 79. минута Галић), Брекало, Дрљо, Илинковић, Мустапић. Тренер: Нико Ковачић.

БОРАЦ: Вуковић, Гајић, Кујунџић, Милојевић, Арсић, Амиџић, Рогић (од 68. минута Грубор), Латиновић, Бобић (од 58. минута Вуковић), Турањанин (од 76. минута Врховац), Стојичић. Тренер: Драган Бенић.