Пораз кадета од Крупе

Кадети Борца нису, нажалост, данас били успјешни као њихови млађи другари, који су савладали Крупу на гостујућем терену. Изабраници Драгана Бенића поражени су од домаће екипе резултатом 1:0, а човјек одлуке био је Ђорђе Нишић, који је црвено-плаву мрежу погодио у 64. минуту.

Након 31 утакмице, кадети Борца заузимају четврто мјесто на табели са 56 бодова, а до краја сезоне ће дочекати Зрињски и гостовати Младости.

КРУПА – БОРАЦ 1:0 (0:0)

стријелци: 1:0 Ђ. Нишић (64.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 50, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Вуруна, Смајић, Бањац (Крупа), Вујмиловић, Рогић, Лугоња (Борац).

КРУПА: Кнежевић, Раковић, Бабић, Вребац (од 70. минута Бањац), Салиховић (од 52. минута Л. Нишић), Смајић (од 76. минута Пешевић), Јовашевић, Ђ. Нишић, Пеуља, Вуруна (од 47. минута Јеличић), Тахрић. Тренер: Никола Видовић.

БОРАЦ: Гашић, Јовић, Кујунџић, Бобић, Орашанин (од 32. минута Грбић), Божић, Лугоња, Божичковић (од 36. минута Чавић), Јаворац (од 41. минута Рогић), Вујмиловић (од 41. минута Вуковић), Солдат (од 62. минута Ђукић). Тренер: Драган Бенић.