Пионири поражени на Тушњу

Пионири Фудбалског клуба Борац поражени су данас на тузланском стадиону Тушањ од домаће Слободе резултатом 3:1 у утакмици 29. кола Премијер лиге БиХ. Троструки стријелац за Тузлаке био је други најбољи стријелац овог тима у сезони Елдар Мехмедовић, који је мрежу нашег тима погађао у 21, 35. и 53. минуту, док је једини гол за црвено-плаве био дјело Данијела Шунића у 58. минуту.

Након 29 одиграних кола, Борчеви пионири заузимају треће мјесто на табели са 58 бодова, односно два више од Широког Бријега који је данас декласирао ГОШК (5:0), те пет више од данашњег ривала.

У наредној рунди Борац ће угостити шестопласирани Радник, који тренутно има 51 бод.

СЛОБОДА – БОРАЦ 3:1 (2:0)

стријелци: 1:0 Мехмедовић (21.), 2:0 Мехмедовић (35.), 3:0 Мехмедовић (53.), 3:1 Шунић (58.), стадион: Тушањ, гледалаца: 50, судија: Стефан Ђукић (Бијељина), жути картони: Реџић. Мујкић, Мехмедовић, Пожегић (Слобода).

СЛОБОДА: Клапић, Пожегић, Реџић, Капетановић, Бркић, Мехмедовић, Касумовић, Мујкић (од 68. минута Смајић), Нуркановић (од 52. минута Мешић), Авдић, Кадрић (од 58. минута Рекић). Тренер: Недим Омеровић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић (од 68. минута Гојић), Рачић, Пушкар, Шунић (од 62. минута Буквић), Малбашић, Драгољић, Јовашевић, Вуковић, Пушић (од 63. минута Бабић), Јотић (од 58. минута Даничић). Тренер: Милорад Билбија.