Пионири головима Драгољића и Шунића до побједе у Бијељини

Пионири Борца забиљежили су јуче шесту премијерлигашку побједу савладавши на Градском стадиону у Бијељини домаћи Радник резултатом 1:2. Сва три гола постигнута су у другом полувремену, а до предности су у 49. минуту стигли изабраници Предрага Мајкића осмим овосезонским поготком Леонтија-Луке Драгољића.

Шест минута касније изједначујући гол за Бијељинце постигао је Љубиша Цвијановић, а побједу црвено-плавима у 60. минуту четвртим голом у сезони доноси Данијел Шунић.

Након осам одиграних утакмица, Борац заузима четврто мјесто на табели са 18 бодова, а деветој првенственој рунди дочекује селекцију Крупе која је петопласирана са 15.

РАДНИК – БОРАЦ 1:2 (0:0)

стријелци: 0:1 Драгољић (49.), 1:1 Цвијановић (55.), 1:2 Шунић (60.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 50, судија: Бојан Митровић (Бијељина), жути картони: Манојловић, Василић (Радник), Пушкар, Пушић (Борац).

РАДНИК: Трисић, Мирић, Гаврић (од 52. минута Вуковић), Петровић, Тракиловић, Манојловић, Цвијановић, Лазић, Василић, Мујић (од 20. минута Смиљић), Марић (од 36. минута Јовановић). Тренер: Огњен Суботић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Каменчић, Пушкар, Јовашевић, Буквић (од 36. минута Пушић), Шунић (од 70. минута Врућинић), Малбашић, Драгољић (од 70. минута Рачић), Шупук (од 63. минута Гојић), Вуковић (од 69. минута Савановић). Тренер: Предраг Мајкић.