Пионири голом Бабића стигли до побједе над Радником

Пионири Борца забиљежили су 19. побједу у Премијер лиги БиХ савладавши на помоћном терену Градског стадиона у утакмици 30. кола екипу бијељинског Радника резултатом 1:0, а једино гол виђен је 4 минута прије краја првог полувремена, када је мрежу Бијељинаца затресао Марко Бабић.

Изабраници Предрага Мајкића пред посљедњих 270 минута заузимају треће мјесто на табели са 61 бодом, а у претпосљедњој гостујућој утакмици у такмичарској години снаге ће одмјерити са екипом Крупе.

БОРАЦ – РАДНИК 1:0 (1:0)

стријелци: 1:0 Бабић (31.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Бојан Џепина (Приједор), жути картони: Божић (Радник).

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић, Рачић, Бабић (од 63. минута Даничић), Јовашевић, Пушкар, Шунић (од 70. минута Пушић), Малбашић, Драгољић (од 66. минута Дрча), Шупук (од 70. минута Буквић), Вуковић (од 59. минута Јотић). Тренер: Предраг Мајкић.

РАДНИК: Трисић, Мирић, Гаврић, Петровић, Хамзић, Манојловић, Цвијановић, Василић, Јовановић (од 36. минута Тракиловић), Божић, Топаловић. Тренер: Огњен Суботић.