Одбојка

Одбојкаши након пет сетова поражени у Домаљевцу

Одбојкаши Борца заостајали су у Домаљевцу, у утакмици 10. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине, два сета за истоименим домаћином, успјели да изједначе резултат и меч уведу у пети сет, али су на крају терен, нажалост, напустили поражени.

Екипа Домаљевца, у чијим редовима наступа некадашњи члан Борца Велибор Вуковић, освојила је прва два сета резултатима 25:16 и 25:22. Црвено-плави су узвратили у наредна два периода, ријешивши их резултатима 17:25 и 21:25, па је одлука о побједнику морала да буде донесена у петом сету, у којем је пресудну улогу одиграо споменути Вуковић, који је одсервирао два аса у тренуцима кад се меч “ломио”.

Већ данас одбојкаше Борца у дворани Борик, са почетком у 18:30 часова, очекује заостала утакмица шестог кола са екипом Маглића. Након тог, изабранике Мише Марјановића очекује још само један премијерлигашки меч до краја 2017. године с обзиром да је 12. коло пролонгирано за прољећну полусезону, а посљедњи ривал црвено-плавима у овој календарској години биће, у дворани Борик, брчанска Младост.