Настављен низ побједа: Борац успјешан и у Дервенти

Фудбалери Борца уписали су данас шесту везану, а укупно једанаесту побједу у Првој лиги Републике Сроске савладавши на Градском стадиону у Дервенти екипу Текстилца резултатом 0:1. Најближи пратилац црвено-плавих на табели Слога из Горњег Црњелова тријумфовала је данас у Источном Сарајеву над Славијом резултатом 0:1, те је разлика између Борца и Слоге остала 4 бода пред посљедња три јесења кола.

Једини гол на данашњој утакмици у Дервенти виђен је 6 минута прије краја првог полувремена, када је капитен Саша Кајкут био прецизан из једанаестерца.

Наредног викенда изабраници Дарка Војводића одиграће претпосљедњу домаћу утакмицу у овој полусезони, а противник ће бити екипа Подриња из Јање.

ТЕКСТИЛАЦ – БОРАЦ 0:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Кајкут (пенал, 39.), стадион: Градски у Дервенти, гледалаца: 250, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: Максимовић, Бркић, Кукић, Марић (Текстилац).

ТЕКСТИЛАЦ: Пећић, Марић, Јоловић, Ковач, Ђуричић, Максимовић, Сусаковић (од 15. минута Брковић), Де. Ћорић, Ђекић (од 77. минута Вукадиновић), Кукић (од 85. минута Да. Ћорић), Симић.

БОРАЦ: Тркуља, Бајић, Кајкут (од 90. минута Рељић), Ћосић, Жеравица (од 68. минута Аничић), Мојовић, Ст. Дујаковић, Даниловић, Буразор, Поповић (од 53. минута Мазић), Чудић. Тренер: Дарко Војводић.