Кадетима довољно 25 минута за ново славље

Кадети Борца надиграли су у дербију 14. кола Премијер лиге екипу Младости из Добоја код Какња резултатом 2:0 и бодовно се изједначили са Широким Бријегом и Младости који заузимају друго и треће мјесто на табели.

Сав посао у мечу са Младости играчи које са тренерске клупе предводи Драган Бенић обавили су у првом полувремену, тачније до 25. минута. Црвено-плаве је до предности довео Стефан Стојичић у 13. минуту, док је предност 12 минута касније удвостручио Васо Вуковић и, испоставило се касније, поставио коначан резултат.

У 15. колу Бенићеви играчи гостују сарајевском Жељезничару, који након 14 кола заузима пето мјесто.

БОРАЦ – МЛАДОСТ 2:0 (2:0)

стријелци: 1:0 Стојичић (13.), Вуковић (25.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), жути картони: Латиновић (Борац).

БОРАЦ: Бадић, Гајић, Кујунџић, Милојевић, Арсић, Рогић (од 72. минута Божичковић), Латиновић, Грубор (од 50. минута Солдат), Вуковић, Турањанин, Стојичић (од 78. минута Чавић). Тренер: Драган Бенић.

МЛАДОСТ: Мердић, Дурмиш, Муслић, Сјеротановић (од 59. минута Ханџић), Семић, Зец, Бајрић, Куловић (од 70. минута Пињић), Хечимовић (од 73. минута Јашарспахић), Кокић (од 73. минута Кобилица), Дураковић. Тренер: Елвир Козица.