Кадетима бод у мечу са Слободом

Кадети Борца освојили су бод на данашњем гостовању тузланској Слободи у оквиру 29. кола Премијер лиге БиХ.

Утакмица је завршена резултатом 1:1; до предности су у 12. минуту стигли домаћи голом Шевала Бектића, док је бод нашем тиму, поготком у 49. минуту, донио Лука Бобић.

Три кола до краја такмичења црвено-плави кадети заузимају четврто мјесто на табели са 53 бода, а у наредној рунди их у Бањалуци очекује сусрет са бијељинским Радником.

СЛОБОДА – БОРАЦ 1:1 (1:0)

стријелци: 1:0 Бектић (12.), 1:1 Бoбић (49.), стадион: Тушањ, гледалаца: 60, судија: Бошко Ракић (Бијељина), жути картони: Омеровић (Слобода), Солдат, Божић (Борац).

СЛОБОДА: Мехић, Мусић, Кавазовић, Хукић (од 75. минута Јатић), Бркић (од 60. минута Алић), Салетовић (од 50. минута Дивковић), Бегановић, Осмић, Ковачевић, Омеровић (од 49. минута Ђулић), Бектић (од 25. минута Хасанџиковић). Тренер: Градимир Црногорац.

БОРАЦ: Бадић, Јовић, Кујунџић (од 76. минута Гајић), Милојевић, Орашанин, Бобић, Амиџић, Солдат (од 60. минута Божић), Боснић (од 41. минута Божичковић), Јаворац, Живковић. Тренер: Драган Бенић.