Кадети савладали Мостарце головима Милојевића и Вуковића

Кадети Борца савладали су протеклог викенда екипу Зрињског резултатом 2:0 у утакмици претпосљедњег, 32. кола Премијер лиге БиХ и пред посљедњих 80 минута заузимају четврто мјесто са 59 бодова.

Црвено-плави су дилеме око коначног исхода, испоставило се касније, отконили у периоду од 23. до 26. минута, током којег су постигли оба гола: прво је мрежу Мостараца затресао Ђорђе Милојевић са бијеле тачке, док је предност удвостручио Васо Вуковић.

У посљедњем колу изабраници Драгана Бенића гостују у Добоју код Какња екипи Младости.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 2:0 (2:0)

стријелци: 1:0 Милојевић (пенал, 23.), 2:0 Вуковић (26.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Вуковић, Боснић (Борац).

БОРАЦ: Гашић, Јовић, Кујунџић, Арсић, Милојевић, Амиџић, Латиновић (од 73. минута Божић), Бобић (од 52. минута Рогић), Вуковић (од 55. минута Грубор), Солдат (од 65. минута Стојичић), Боснић (од 72. минута Чавић). Тренер: Драган Бенић.

ЗРИЊСКИ: Милетић, Шута, Бошњак, Крешић, Радош, Јозић (од 55. минута Шилић), Шкембић (од 48. минута Ловрић), Бошковић (од 69. минута Михаљ), Станић (од 73. минута Кнежевић), Чоко (од 66. минута Гргић), Рамљак. Тренер: Дубравко Орловић.