Кадети поражени од Зрињског

Кадетска селекција Борца, нажалост, није протеклог викенда кренула стопама пионира, који су резултатом 3:1 савладали мостарски Зрињски. Изабраници Драгана Бенића поражени су, наиме, од Мостараца резултатом 0:1, а једини гол виђен је у 7. минуту, када је мрежу иза леђа голмана Исака Бадића затресао Луциано Ловрић.

Кадети Великана из Платонове се након 11 утакмица налазе на петом мјесту са 19 бодова, што је само два мање од другопласираног Широког Бријега.

У 12. колу Борчеви кадети ће поново играти у Бањалуци и то против зеничког Челика, којег су на премијери савладали резултатом 1:2.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 0:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Ловрић (7.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Драган Петровић (Бањалука), жути картони: Латиновић (Борац), Ловрић, Бошковић (Зрињски).

БОРАЦ: Бадић, Јовић (од 41. минута Грубор), Кујунџић, Арсић, Милојевић, Латиновић, Бобић, Боснић (од 77. минута Амиџић), Вуковић (од 41. минута Живковић), Турањанин (од 65. минута Рогић), Стојичић (од 48. минута Кукавица). Тренер: Драган Бенић.

ЗРИЊСКИ: Миловић, Шута, Бошњак, Кнежевић, Радош, Гргић (од 70. минута Бошковић), Ловрић, Муселимовић (од 54. минута Милићевић), Иванковић (од 79. минута Јозић), Чоко, Сабљић. Тренер: Тео Крешић.