Кадети Борца и Сарајева подијелили бодове

Дерби утакмица 17. кола кадетске Премијер лиге БиХ између Борца и Сарајева завршена је подјелом бодова (1:1), те је разлика између првопласираног Сарајева и другопласираног Борца коло прије одласка на зимску паузу остала 8 бодова.

До резултатске предности су у 55. минуту стигли изабраници Драгана Бенића голом Луке Бобића, а бод гостима поготком 12 минута касније омогућио је Адин Чичкушић.

У посљедњем колу јесење полусезоне Борац гостује у Широком Бријегу.

БОРАЦ – САРАЈЕВО 1:1 (0:0)

стријелци: 1:0 Бобић (55.), 1:1 Чичкушић (67.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Рогић, Бобић (Борац), Чичкушић, Јашаревић (Сарајево).

БОРАЦ: Бадић, Живковић (од 68. минута Гајић), Кујунџић, Милојевић, Арсић, Амиџић, Латиновић, Рогић (од 73. минута Врховац), Турањанин, Стојичић, Бобић. Тренер: Драган Бенић.

САРАЈЕВО: Диздаревић, Јашаревић (од 57. минута Наргалић), Гасал (од 52. минута Шувалија), Николић, Коњалић (од 65. минута Ђудерија), Исламовић, Гусињац, Хасанчић (од 62. минута Кечановић), Сабљица, Чичкушић, Шарић. Тренер: Адмир Хасанчић.