Јуниори поражени у првом колу Премијер лиге

Јуниори Фудбалског клуба Борац поражени су на старту Премијер лиге БиХ резултатом 0:2 од екипе Сарајева, у утакмици одиграној на Градском стадиону у Бањалуци. Тим којем је прикључено и неколико кадета рођених 2002. године два пута је поклекао у првом полувремену, што је, на крају, и ријешило дилеме око коначног исхода.

Сарајлије су до вођства стигле у 29. минуту голом Арнеса Јунузовића, док је исти играч у надокнади првог дијела удвостручио предност и поставио коначан резултат.

У наредном колу Борац ће први пут у сезони гостовати, а противник ће бити Зрињски.

БОРАЦ – САРАЈЕВО 0:2 (0:2)

стријелци: 0:1 Јунузовић (29.), 0:2 Јунузовић (45+1.), стадион: Градски, гледалаца: 50, судија: Марко Ерак (Крупа на Врбасу), жути картони: Вуковић (Борац), Салчин, Алић (Сарајево).

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Милојевић, Јаворац, Арсић, Вуковић (од 81. минута Жарић), Турањанин (од 77. минута Вујмиловић), Курузовић (од 63. минута Стојичић), Вукобратовић (од 56. минута Мартић), Боснић (од 56. минута Ескић), Амиџић. Тренер: Зоран Драгишић.

САРАЈЕВО: Диздаревић, Брадарић (од 86. минута Чичкушић), Сабљица, Алић, Коњалић (од 81. минута Наргалић), Ђокановић, Дервишагић (од 86. минута Сојкић), Салчин, Јунузовић (од 62. минута Кадрић), Гусињац (од 76. минута Хасанчић), Исламовић. Тренер: Џенан Ушчуплић.