Јуниори поражени од Радника

Јуниори Борца поражени су данас на помоћном терену Градског стадиона од екипе бијељинског Радника резултатом 0:1 у утакмици 21. кола Премијер лиге и пропустили шансу да по први пут од старта сезоне вежу три првенствене побједе, с обзиром да су у претходна два кола савладали Вележ у Врапчићима и Младост у Бањалуци.

Једини гол на данашњој утакмици виђен је у 25. минуту: силовито је искоса са десне стране шутирао Радован Вујић и одличним ударцем послао лопту под пречку голмана Амара Бајића.

Након непотпуног 21. кола, Борац је и даље на десетој позицији са 22 бода, док је Радник седми са 31 бодом.

У наредном колу, изабраници Зорана Драгишића ће гостовати екипи Витеза, која пет кола прије краја такмичења заузима претпосљедње мјесто са само једном побједом и 7 освојених бодова.

БОРАЦ – РАДНИК 0:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Вујић (25.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: – .

БОРАЦ: Бајић, Дубравац (од 68. минута Жарић), Милутиновић, Арсић, Бургић (од 63. минута Боснић), Турањанин (од 13. минута Јагодић), Курузовић (од 59. минута Бамбураћ), Ескић, Бановић, Граховац (од 46. минута Мирчић), Вукобратовић. Тренер: Зоран Драгишић.

РАДНИК: С. Хоџић, Маринковић, Госпавић, Зекановић, Вујић (од 76. минута Х. Хоџић), Николић, Пурић, Хасикић (од 46. минута Врућинић), Кнежевић, Митровић, Живановић. Тренер: Славиша Митровић.