Убједљиве побједе предпионира и пионира над Љубићем

Предпионири и пионири Борца су у оквиру 18. кола Омладинске квалитетне лиге РС, група Запад, на утакмицама против прњаворског Љубића, заједничким снагама постигли 20 голова!? Предпионирска селекција је, наиме, госте савладала резултатом 12:1, док су пионири постигли осам голова, а да при том нису вадили лопту из своје мреже.

Прво име окршаја предпионира два клуба био је Андреј Ђекић, који је мрежу Прњаворчана затресао четири пута (33, 35, 48. и 58. минут). Двоструки стријелац био је Лука Дивљак (53. и 54. минут), док су по један гол постигли Петар Самарџија, Данило Томић, Павле Љубојевић, Вукашин Даничић, Алекса Врањеш и Коља Врањеш.

Три гола за пионире, са друге стране, постигао је Давид Чавић (10, 13. и 32. минут), два пута је мету погађао Дејан Јаворац (47. и 62. минут), а по један гол постигли су Стефан Стојичић, Жарко Лугоња и Леонтије-Лука Драгољић.

У наредном колу, предпионирска и пионирска селекција гостују у Градишци.

ПРЕДПИОНИРИ

БОРАЦ – ЉУБИЋ 12:1

стријелци: 1:0 Самарџија (4.), 2:0 Томић (13.), 3:0 Љубојевић (17.), 4:0 Даничић (17.), 5:0 Ђекић (33.), 6:0 Ђекић (35.), 7:0 А. Врањеш (37.), 7:1 Стојчић (47.), 8:1 Ђекић (48.), 9:1 К. Врањеш (50.), 10:1 Дивљак (53.), 11:1 Дивљак (54.), 12:1 Ђекић (58.), стадион: Градски, гледалаца: 10, судија: Милан Кукрика.

БОРАЦ: Делић (од 40. минута Ђукић), К Врањеш, Станивуковић (од 31. минута Ђекић), Тадић (од 31. минута Лојић), Чобић (од 31. минута Баралић), Ћебић (од 31. минута Јокић), Даничић (од 31. минута Дивљак), Љубојевић, Самарџија (од 31. минута А. Врањеш), Дамјанић, Томић.

ЉУБИЋ: Мишић, Остојић, Дујаковић, Ђурић, Шарчевић, Гаврић, Стојчић, Живковић, Т. Хамзић, Китић, М. Хамзић.

ПИОНИРИ

БОРАЦ – ЉУБИЋ 8:0

стријелци: 1:0 Чавић (10.), 2:0 Чавић (13.), 3:0 Стојичић (22.), 4:0 Чавић (32.), 5:0 Лугоња (41.), 6:0 Јаворац (47.), 7:0 Драгољић (54.), 8:0 Јаворац (62.), стадион: Градски, гледалаца: 15, судија: Милан Јелић, жути картони: Вујмиловић (Борац), Југовић (Љубић).

БОРАЦ: Вуковић, Живковић (од 36. минута Савић), Бобић (од 36. минута Батос), Орашанин (од 36. минута Малбашић), Кујунџић, Грбић (од 36. минута Шунић), Чавић (од 36. минута Јаворац), Вујмиловић, Стојичић (од 47. минута Драгољић), Божичковић (од 36. минута Смиљић), Лугоња.

ЉУБИЋ: Јеличић, Жижак, Марић, Тодоровић, Н. Радоњић, Кузмановић, Легеновић, Д. Југовић, М. Југовић, Ђ. Радоњић.