Дебакл очајног Борца у Бијељини

Фудбалери Борца очајно су отворили прољећни дио БХ Телеком Премијер лиге Бoсне и Херцеговине. Црвено-плави су данас доживјели дебакл на Градском стадиону у Бијељини изгубивши од домаћег Радника резултатом 3:0, уз мноштво почетничких грешака какве, као што је рекао шеф стручног штаба Игор Јанковић у ТВ преносу у паузи између два полувремена, праве полазници пионирске селекције.

Домаћи су повели већ у 10. минуту кад је акцију Пеце и Ђурића по десној страни завршио Беширевић. Седам минута касније Бијељинци су удвостручили предност преко Хаџића који је прошао по десној страни, његов покушај центаршута му се враћа у ноге и нападач гостију из другог покушаја, скоро из мртвог угла, матира Саватовића.

Трећи погодак Бањалучани су примили у 87. минуту када на убацивање Глишића добро реагује  Брадоњић и трећи пут шаље лопту иза леђа Саватовића.

Наредни меч Бањалучани играју у недјељу 25. фебруара у 15:30 часова када на Градски стадион долази екипа Крупе.

РАДНИК – БОРАЦ 3:0

стријелци: 1:0 Беширевић (10.), 2:0 Хаџић (17.), 3:0 Брадоњић (87.), стадион: градски у Бијељини, гледалаца: 500, судија: Владимир Бјелица (Источно Сарајево), жути картони: Радуловић, Даниловић (Борац).

РАДНИК: Лучић, Радовић, Франић, Мартиновић, Бешировић, Васић (од 67. минута Сушић), Срећковић (од 80. минута Брадоњић), Зец, Пецо, Хаџић (од 72. минута Глишић), Ђурић. Тренер: Младен Жижовић.

БОРАЦ: Саватовић, Пузигаћа, Карић, Кунић, Радуловић, Маховић (од 46. минута Чудић), Дујаковић (од 75. минута Илић), Даниловић, Буразор (од 58. минута Жеравица), Јаничић, Зекановић. Тренер: Игор Јанковић.