Борцу три бода против Жељезничара, Буразор двоструки стријелац

Фудбалери Борца стигли су протеклог викенда до јубиларне, десете побједе у Првој лиги Републике Српске савладавши на стадиону у Предграђу екипу Жељезничар Спорт тима резултатом 0:2. Стријелац оба гола за црвено-плаве био је везиста Бојан Буразор, који је мрежу домаћег тима погађао у 27. и 88. минуту.

Побједом над градским ривалом Борац је задржао четири бода предности над Слогом (Борац 32, Слога 28), с обзиром да је екипа из Горњег Црњелова савладала Алфа Модричу резултатом 2:1.

У наредној првенственој рунди наш тим ће претпосљедњи пут гостовати у овој полусезони, а ривал је екипа Текстилца.

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ – БОРАЦ 0:2 (0:1)

стријелци: 0:1 Буразор (27.), 0:2 Буразор (88.), стадион: Жељезничар Спорт тима, гледалаца: 500, судија: Рајко Ђорђић (Бијељина), жути картони: Купрешак, Куленовић, Вучкић (Жељезничар Спорт тим), Ћосић, Ст. Дујаковић (Борац).

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ: Авдукић, Чолић, Купрешак, Шаула, Кнежевић (од 75. минута Калабић), Куленовић, Босанчић, Марковић, Билал (од 60. минута Ружичић), Вучкић (од 60. минута Малић), Кузмановић. Тренер: Зоран Ћургуз.

БОРАЦ: Тркуља, Бајић, Кајкут (од 77. минута Шикањић), Ћосић, Жеравица (од 84. минута Батар), Мојовић (од 89. минута Рељић), Ст. Дујаковић, Даниловић, Буразор, Поповић, Чудић. Тренер: Дарко Војводић.