Борчеви јуниори поражени од Слободе

Јуниори Фудбалског клуба Борац су, нажалост, и након трећег премијерлигашког кола на “нули” када су у питању освојени бодови. Изабраници Зорана Драгишића угостили су вечерас на главном терену Градског стадиона екипу тузланске Слободе, која је тријумфовала резултатом 0:1, те уз 7 освојених бодова заузима четврто мјесто, док је Борац, са друге стране, уз зенички Челик једина екипа без освојеног бода у досадашњем току такмичења.

Једини гол на утакмици виђен је у 19. минуту утакмице: Тузлаци су извели корнер са десне стране, а на супротној стативи лопту главом захвата Елдин Хасанбеговић и матира чувара мреже нашег тима Исака Бадића.

У наредном колу Борац ће гостовати у Врапчићима екипи Вележа, која се након три кола налази на осмом мјесту са 4 бода.

БОРАЦ – СЛОБОДА 0:1 (0:1)

стријелци: 0:1 Хасанбеговић (19.), стадион: Градски, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Латиновић (Борац), Хасанбеговић, Омеровић (Слобода).

БОРАЦ: Бадић, Милутиновић, Кујунџић (од 46. минута Милојевић), Арсић, Мартић (од 46. минута Боснић), Вуковић (од 60. минута Латиновић), Вујмиловић (од 46. минута Ескић), Курузовић, Вукобратовић, Амиџић, Јовић (од 62. минута Јаворац). Тренер: Зоран Драгишић.

СЛОБОДА: Мустачевић, Муратовић, Девеџић, Хасанбеговић, Пијуновић, Омеровић (од 60. минута Ковчић), Џиндић, Кавазовић (од 86. минута О. Мусић), Осмић (од 80. минута Нишић), Адн. Мусић (од 73. минута Џинић), Бахић (од 53. минута Кадрић). Тренер: Амир Спахић.